• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

BİTKİSEL KÜR YORUMLARI

                                                                              DUYURU

Uzun yıllardır emek verdiğimiz; Kronik Prostatit ve İyi Huylu Prostat Büyümesi hastalıklarında kullanılan bitkisel kapsül kür, daha yoğun ve etkin ekstrakt içeriği ile ruhsatlı olarak üretilmiştir. Türk Patent Enstitüsü tarafından   ''Kapsül Kür'' Prostatit, Kronik Prostatit ve BPH (Prostat büyümesi ) hastalıklarının iyileştirilmesi için bitkisel bir kompozisyon olarak '' Buluş Patenti '' almıştır. 


Buluş Patenti

%100 doğal ve bitkisel kür kapsülleri ile ilgili detaylı bilgi almak için www.erogluilac.com web sitemizi ziyaret edebilir veya 0533 427 77 86 numaralı telefonu dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.                                                         
PASEROL PRO ürünümüzü anlaşmalı eczanelerden alabilirsiniz.

Eczaneler Listesi İçin TIKLAYIN

 

Sipariş vermek için TIKLAYIN.


Hepsi Burada -Sipariş İçin TIKLAYIN
 

Faruk A-Muğla

24.05.2023-18:08


Testisim bir tanesinde ağri gibi sızı gibi hatta belime vuran hafif ağrilar oluyordu idrarımı yaparken kesik kesik oluyordu doğal yollardan tedavisi varmı diye araştırırken tesadüfen şükrü Eroğlu beyin sayfasına rastladim inceledim ve sayafadiki numaradan kendisine ulaştim ve sağolsun kendi patenti olan bi tedavi şeklini bana detaylı anlattı bende güvendim hiç tereddüt etmeden aldim ve 1 aydir kullandim şikayetlerim yüzde 90 azaldı rahatladim ağrilarim geçti idrarımı artik daha rahat yapabiliyorum ama daha 3 ay daha kullanacağım ve inşallah Allah'ın izni ile tamamen iyileşeceğim şükrü Eroğlu
 beye çok teşekkürler

 

Barış K -Antalya Müzisyen

07.05.2022-16:05Şükrü Bey, merhabalar.

 Uzun zamandır bu satırları yazmak istiyordum. Kısmet bugüneymiş.

   Zaman zaman sizin kür ile ilgili yorumlara denk geliyorum. Olumlu çok yorum var çok az birkaç olumsuz yorum var.Fakat 1 hafta kullanıp olumsuz yorum yazan var 1 hafta kullanıp yorum yapmak yanlış olduğundan yorumun altına kendi yaşadıklarımı yazdım ki, insanlara örnek olsun.

      Bu vesileyle kendi deneyimlerimi size aktarayım dedim.

      Bundan 4 yıl önce prostatla ilgili sıkıntılarım başladı. Sondanın ne olduğunu olduğunu  öğrenmek zorunda kaldım. Sonda takıldıktan sonra 1-2 ay rahat ediyordum. Ama sonra yine tıkanıyordu. 1 yıl içinde daha da yoğunlaştı ve doktorlar ameliyat önerdi. O sıralarda şartlarım da uygun değildi. çaresizlik içindeydim.       Sonra bir arkadaşımla konuştum bazı bitkisel tedaviler uyguladım, nispeten faydası oldu tabi, fakat yine de idrar zorluğu vardı. 

      O sıralarda merak edip Google’a şu soruyu sordum. ‘’ prostat nasıl küçülür ?'' Karşıma bir sürü sonuç çıktı. Orta sıralarda Eroğlu ilaç gibi bir seçenek daha çıktı. O sayfayı açıp inceledim. Bu hapın prostatı küçülttüğünü yazıyordu. ‘’Aman’’ dedim kendi  kendime. ‘’Bu doğru  mu?’’ Ürürnü satabilmek için abartılmış’’diye düşündüm. Ama yine de şansımı denemek istedim. İşe yaramazsa bir daha almayıverirdim. İnternet üzerinden alışverişi yaptım.  Derken 2 saat sonra işe giderken siz aradınız. Sorunlarımı öğrenmek için ve hakikaten bu ürün bende işe yarayacak mı diye şikayetlerimi sordunuz. O anda size olan güvenim arttı.Tavsiyeniz, bu ürünü 3 ay kullanmam yönündeydi. Hatta 15 gün içinde çok  hafif farkedeceğimi söylediniz. Neyse ben 3 ay kullandım. Tekrar hafifledim.İdrar sorunu kalmamıştı. ‘’Ürünü  bir süre daha kullandım Ve şu anda deyim yerindeyse gürül gürül tuvalete çıkıyorum.

        Şu anda sorunu olan insanlara hemen sizin kürünüzü öneriyorum.Çok güzel bir ürün ve  bu sürede beni arayıp bilgi aldınız ilgilendiniz.

  Bu sebeple size sonsuz teşekkürlerimi, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 Yaşam kalitemi bana geri vererek adeta bana bir hayat bağışladınız.

  Herkese de şiddetle öneriyorum. Yeter ki ödün vermeden düzenli kullanılsın. 

   Ben düzenli kullandım  Çok çok başarılı oldu.

   Tekrar tekrar teşekkürler.

                                                                    Mahmut T-Ankara

10.10.2021-12:46

Son iki yıldır, Prostat sıkıntısı çekip, arayışlara başladım. Sosyal medya üzerinden doğru ve güvenilir, insanları bulmaya çalıştım. Arayışlarıma devam ederken EROĞLU İLAÇ Kimyager ŞÜKRÜ EROĞLU beyi gördüm, aradım kendisine şikayetimi anlattım, iyi huylu mu kötü huylu mu Prostatınız diye sordu, iyi huylu olduğunu söyledim, tamam dedi fiyat sordum, 6 kutu alacaktım fiyatı biraz pahalı geldi, bütcem şuan müsait değil alamam dedim, 3 kutu göndereyim sonucuna göre alırsınız deyince, ürününe güvenen dürüst bir insan olduğunu anladım, ilk üç kutuda Prostat sıkıntılarımın azaldığını fark ettim, 3 kutunun bitimine yakın Şükrü bey beni aradı nasıl durum diye, iyiye gidiyor dedim, 3 kutu daha göndereyim devam et dedi, aldım, sonuç 6 kutudan sonra Prostatla ilgili şikayetlerim bitti.Çok teşekkürler Şükrü bey.
Hasan K-İstanbul

03.09.2020-10:40

Yorum:Yıllardır prostat ile ilgili sorun yaşıyorum. İdrar sonrası damla kalmalar ve kilodumun ıslanması sıkça yaşadığım sorunla ilgili değişik tedaviler denedim. Ancak damla kalmalar devam etti. Son zamanlarda yeni bir sorunum daha başladı. İdrar yaptıktan sonra sanki idrar varmış hissi oluşmaya başladı ve son derece rahatsız olunca bir çare aramaya başladım. İnternette dolaşırken Eroğlu ile karşılaştım. Prostat ile ilgili bitkisel bir ürün ürettiği ve icat olan bu onaylı icat belgesine de sahip olduğunu gördüm. Yorumları araştırdım, herhangi bir şikayet var mı diye interneti taradım, hiçbir şikayet bulamayınca whatsapptan yazmaya karar verdim. Aldığım cevaplar hem şaşırtıcı hem de umut vericiydi ve ürünü kullanmaya karar verdim. Prostat ve bağırsak sorunlarım için Şükrü beyin küründen aldım.Kürü günde üç kez düzenli kullanmaya başladım. Ve ilk kuğuyu bitirmeye yakın hem bağırsaklarım düzene girmeye başladı hem de idrar damlatma ve idrar kalma hissi geçmeye başladı. İkinci kutuya geçtiğimde düzelme daha da arttı.  ikişer set olmak üzere kullandım ve hiçbir sıkıntım kalmadı. Ben bu ürünlere mucize iksirler diyorum. Çok memnun kaldım ve bol dua ettim hala da ediyorum. Bu tip sorunları olanlara bu yan tesiri olmayan bitkisel  kürü tavsiye ediyorum.

 

Nail D-Ankara

14.07.2020-21:46

Yorum:Ben Ankarada yaşıyorum.yaşım54.Şikayetlerim için daha önce doktora gittim prostat iltihabı olduğunu söyledi.İlaçlar kullandım biraz düzeliyor sonra tekrar artıyordu .Kan değer yüksek çıktı prostat 76 gıram ölçüldü Şükrü Beyi onun ürününü kullanıp iyileşen bir arkadaşımdan telefonunu aldım ve aradım.Beni dinleyip şikayetlerin kendi yaşadığı  kronik prostatiltihabına benzediğini söyledi.Onun küründen kullanmak istediğimi söyledim.Kürden 1 aylık aldım ve kullanmaya başladım 15 gün sonra bazı şikayetlerde iyileşmeler oldu ve 1 ayda 2 kutu bitince rahatlama oldu.Kendisi bu sürede beni arayıp  durumumla ilgili bilgi aldı.Bu küre düzenli devem etmem gerektiğini daha da iyileşeceğimi söyledi.Onu dinleyip toplam 3 ay kullandım şikayetlerim hemen hemen bitti.1 kür daha kullandım tam iyileşme için toplam 4 kür oldu.Yeniden ölçtürdüm kan 3.2 olmuş prostat 44 gıram çıktı.İdrarım rahat akıyor yanma ağrı kalmadı çok rahatım.Şükrü beye bu durumu yazmak istiyorum başkalarına da faydamız olsun diye söyledim.Kendini her aradığımda telefonu meşgul bile olsa beni sonra arayıp dinledi sağolsun.Onun kürü sayesinde şikayetlerim geçti.A.A-Antalya

11.03.2019-18:26

Yorum: Benim bu sıkıntılarım ne yalan söyliyim 17 yaşında başladı aileme söyledim  kapsül kür almak istediğimi olmaz dediler ama ben ısrarla almak istiyodum çünkü bazı ilaçları kullandım hem yan etki ishal yaptı hemde sadece o kullandığım süre içinde işe yarıyo gibi oldu ama bitince yendien başa döndü ailem internete  güvenemeyiz dediler ben Şükrü abiyi aradım konuştum Allah razı olsun ondan anlattım derdimi dedim ki abi kime güveneceğimi bilmiyorum dedim o da dedi zaten iyileştiğini beraber görücez bende güvendim herkesten habersiz aldım sakladım sonra sakladığım yerden ailem bulmuşlar kızdılar biraz bana ama her sabah akşam aç karna attığım halde hiç bir yan etki göstermiyordu yani gönlünüz rahat olsun ailem baktılar gördüler bir yan etki göstermiyor çünkü midem rahatsız ve hassas birisi olarak mideme ve bağırsağıma yan etki yaparmı diye düşünüyodum Şükrü abinin de dediği gibi hiç bir yan etki göstermedi ben 2 kutu bitirdim 1. Kutuda zaten faydasını görmeye başlamıştım 2.kutuda baya baya iyileştim hayatım normale döndü herşey çok daha güzel oldu he bu arada benim bunu yazmamın tek sebebi şükrü abiye ufak bir teşekkürüm olsun diye bende korkarak güvenemeyerek aldım ama sonucunu görünce gerçekten Şükrü abinin dürüst ve temiz bi şekilde yaptığını anladım. Rabbim herkese şifa
versin.

Mustafa Sarı-Samsun
26.06.2018-00:30


Yorum: Yardımcı tedavi olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.4.kutu prostat kapsül kür bitmek üzere ve şikayetlerimde ciddi oranda azalma oldu.Düzenli olarak kullanmanızı ve sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum.Şikayetlerinizde zamanla azalma olacaktır.Ben tesadüfen çaresizce internette dolaşırken Şükrü beyi aradım ve  kullanmaya başladım.Kendisine de bu vesileyle teşekkür ediyorum.

Sinan Özkan-İstanbul
19.06.2018 -08:53

Yorum: Kendim ve yaşlı bir yakınım için kapsülü kullanmaya başladım.İstanbulda yaşayan ve mühendislik yapan 51 yaşında bir insanım.Malum prostat ilaçlarının hiçbirinden sonuç alamadım.Yaklasık 1 hafta oldu.Klasik prostat problemlerini yazmayacağım.Ama periyodik olarak değişimleri ve iyileşmeler hakkında bilgi vermek isterim. 9 gun oldu başlayalı.Ağrılı idrara çıkma çok azaldı.Geceleri idrara kalkmıyorum artık.İşemem çok rahatladı.İdrar boşalma hissi yuzde 80 diyebilirim.Aralıklı kesik kesik işemem yıne yuzde 80 azaldı.Cinsellik açısından ağrılı boşalma tamamen gitti.Herhangi olumsuz bir yan etkisi olmadı bu süreçte. 3 kutu kullanacağım.Şimdilik gelişmeler bunlar.Şükrü Bey ile de görüşüyorum kendisine hem çok dua hemde teşekkür ediyorum.Şunu israr ile belirmek isterim ki kendisi ve takviye ürün internette para amacı ile pazarlanan otlardan ve pazarlayan insanlardan değil.Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Diğer bir detay ise bu ürünü kullandıktan sonra tekrar aynı eski şikayetlerime dönüp dönmeyeceğimdir.  Bu arada yakınımı da ara ara sorguluyorum o da çok mutlu ve memnun şimdilik. Allah Şükrü Beyden razı olsun.

İbrahim Halil T. - İstanbul
23.09.2017 - 10:47  

Yorum: Ben prostat mağduru olan bir kişi olarak bir çok tedavi denedim fakat iyileşemedim. Şükrü beyin desteği sayesinde eski günlerime döndüm 3 kür kullandım kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Ahmet Ç. - Konya
15.03.2017 - 21:24

Yorum: Benim yaşım 57.Bundan uzun zaman önce idrara çok gitmeye başladım ve yanma vardı tuvalette idrarımı yaptıktan sonra yine idrar bitmemiş durumu vardı Doktora gittim işeme testi yaptı ultson çekildi prostat büyümesi olduğunu söyledi bana günde bir defa kulanmalık ilac verdi pırostat 95 gr ve psa kanda 9 olarak söyledi.Doktorun verdiği ilacı 4 ay kullandım ve tekrar doktora gittim ps 7 pırostat 90 gıram olduğunu söyledi idrara yine sık gidiyordum yanma vardı ve tam olarak idrarım boşalmıyordu Bu sırad internette araştırırken Şükrü beyin yazdığını okudum kendisi de bu hastalığı yaşamış ve kulandığı kürle iyileşmiş onunla telefon ile görüştüm bana bu kürle iyileşebileceğimi söyledi ve kapsül den 6 kutu kullandım.Kapsülü kullanmaya başladıktan 1 ay sonra şikayetlerde azalma başladı 4 kutudan sonra şikayetler çok az kaldı ve 6 kutu bittikten sonra  ağrı yanma ve idrar sıkıntısı kalmadı Yine doktora gittim ölçümleri yaptırdım ps 2 prostat büyüklüğü 40 gıram olarak ölcüldü bu kür benim prostatı küçüttü ağrı ve yanmayı bitirdi ben ameliyat olmadan bu hastalıktan kurtuldum şimdi çok iyiyim Şükrü bey çok sağolun onunla her zaman arayıp görüşüyorum beni dinleyip çok ilgilendi ve kürü kullanırken hep arayıp sordu kapsül kürün yan etkisi olmadı benim gibi hastalar güvenerek kulanabilirler ben de kendisine minnet borcu olarak buraya yazdım başkasının iyleşmesine yardım olsun diye  

Cem B. - Balıkesir
12.01.2017 - 14:47

Yorum: Ben 2015 yılının Aralık ayında kronik prostatit rahatsızlığına yakalandım. Gittiğim ürolog prostatit olarak teşhisi koydu ardından çeşitli antibiyotikler kullandım. 3 veya 4 ay bu rahatsızlığı araştırmakla geçti. Çoğu zaman ümitsizliğe kapıldım çünkü prostatit sürekli ve huzursuz semptonları olan bir rahatsızlıktır. Daha sonra Şükrü Bey ile internet sayesinde Nisan 2016 gibi tanıştık. O zaman sıvı kürü vardı fakat kapsül kürününde birkaç aya kadar hazır olacağını söylemişti. Sıvı gönderemeyeceğini kapsül kürü beklemenin daha doğru olacağını söyledi. Adamın başını çok ağrıttım kapsül çıkana kadar kadar 3 ay boyunca her gün aradım. Sonunda ruhsatlı kapsül geldi kullanmaya başladım 3.kutudan itibaren şikayetlerim azalmaya başladı. Kürü kullandıktan sonra tahlillerimi yaptırdım. Bütün kan değerlerim çok iyi kesinlikle yan etkisi yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Şu anda şikayetlerim hemen hemen bitti Allah kısmet ederse nisan ayında bırakacağım. Bütün şikayetlerim geçti. Şükrü Abi ''abi" diyorum çünkü çok değerli bir insan. Çok uzun zamandan beri görüşüyoruz. Verdiği psikolojik destek bile parayla pulla ölçülemez. Şükrü Abi 'den Allah Razı olsun. Hamd olsun bu günleri gördük. Arkadaşlar unutmayın prostatit tedavisi uzun sürüyor sabır ve disiplin şart.

Emre K. - Gümüşhane
22.12.2016 - 16:10

Yorum: Var ya beyler Allaha kurban olayım ki derdi bizleri sınamak için versede dermanını da veriyor. Benim başvurmadığım yol kalmadı antibiyotikler vs vs vs bilirsiniz çaresiz kalınca bir umut diye herşeyi deniyor insan.  Bunu da nette gördüm bende pek inanmamistim ama  5 kutu kullandım ve eskiye oranla mükemmelim. Şükürler olsun Şükrü bey biliyor şu an 3 kutu daha gönderdi bana. Eminim bu kadarla iyi olan rahatsızlık sonunda şikayetler yok olup gidecek. İnancınızı yitirmeyin size sözüm budur. Şükrü abi gerçekten bir gün Gümüşhane' ye gelirseniz misafirim olun beni en çok siz dinlediniz ve yardımcı oldunuz çok çok şükranlarımı sunuyorum Allaha emanet olun. Herkese sağlıklı ömürler dilerim.Hüseyin Avşar - İstanbul
04.12.2016 - 12:56

Yorum: Allah dermansiz dert vermez ben iyi oldum Şükru beyin kürü sayesinde okadar antibiyotik kullandim fayda gormedim bu kürde hayat buldum bu 4. kür. Çok iyi oldum halkali istanbulda oturuyorum aytac mah kardelen sok no 12

 

Ahmet Dağcı - İstanbul
27.11.2016 - 20:52

Yorum: Prostatit yani prostat iltihabı diye bililinen ve tedavisi olmayan bir hastalık var. Genç yaşlı herkeste görülebilen bu rahatsızlığın dünyanın hiçbir yerinde tedavisi yok çünkü antibiyotikler o bölgeye ulaşmıyor. Ben uzun yıllar bu sorunu yaşadıktan ve  bir çok bitkisel ürünü kullanıp fayda görenmedikten sonra yeni bir bitkisel kapsül ürünle tanıştım ve iki haftada bütün sorunlarım kayboldu. Bu ürünü üreten kişi Kimyeger Şükrü Eroğlu kendisi yıllarca bu hastalıkla mücadele ederken birçok kürler denemiş ve bu kürle iyileştiğini farketmiş,  insanlara faydalı olmak için bu ürünü üretmeye başlamış. Ürün antibiyotiklerle birlikte kullanılabiliyor ve o bölgeye antibiyotiklerin ulaşamasını sağlıyor ve o bölgeyi temizliyor.


İhsan K. - İstanbul
04.03.2015 - 09:12

Yorum: Mayis 2014 gibi prostat iltihabı şikayetlerim basladi. Kendim İstanbul'da hastanede calismaktayim. Birçok antibiyotik kullandim o dönem fakat sıkıntılarım geçmedi. İnternette hemen hemen bütün formlara baktim hic iyileşen bir hasta yoktu. Psikolojimde bozulmaya baslamisti. Şükrü abinin o forumlardan birinde yorumlarını gördüm. Zaten internette bircok ürün vardı çoğunu da aramıştım fakat güvenemedim.Sonra Şükrü abiyi aradım.Su seklinde iki ay dört kür kullandım. Onbeş günlük dört kür şeklinde tabi. Ayni anda yine Şükrü abinin belirttiği bir antibiyotikle beraber kullandım. Hastalıktan önce Allah'ın dilemesi ve Şükrü abinin yardimiyla kurtuldum. Şu an normal hayatımı sürdürüyorum 40 yaşındayım. Şükrü abinin henüz yüzünü bile görmedim. Kendisi iki ay once İstanbul'a gelmişti kürü kullanıp iyileşen hastalarla buluşmak icin fakat ben işim olduğu için gidememiştim.A. Alper E. - İstanbul
27.01.2015 - 17:44

Yorum: Ben 35 yaşındayım ve yaklaşık 6 yıldır bu prostatit iltahabından çekiyordum.Bir çok tedavi denedim sonuç alamadım En sonunda Şükrü bey ile tanıştım ve yapmış olduğu kürü kullanmaya basladım. Şu an tedavim halen devam etmekte ve kullanalı 2 ay oldu. Bu süreç içerisinde gozle gorulur bir cok şikayetlerim azaldı. İdrardaki yanma hissinden tutun cinselliğe kaar olan butun problemler ayrıca sık tuvalete gitme ihtiyacı gibi problemlerim yüzde 70 oranında azaldı. Normalde soğuk havalarda dışarı hiç çıkamazdım. Soğuk havalarda çok fena ağrı hissederdim ama simdi bu promlem de büyük ölçüde azaldı. Kürüme hala devam ediyorum. Biraz sabır işi ama çektiğiniz sıkıntıları tekrar yaşamamak için gerekirse ömür boyu bile kullanmaya razıyım.
  

Özkan M. - Konya
19.10.2014 - 18:25

Yorum: Sevgili arkadaşlar benim adım Özkan ben de Şükrü beyin kürünü kullanan hastalardan biriyim. Ben de bir türlü geçmeyen tahlillerde çıkmayan bu hastalık sağolsun onun kürü sayesinde geçti ve iyileştim.


Erel Ö. - İzmir
01.05.2014 - 16:30 

Yorum: Herkese öncelikle geçmiş olsun. Ben bu hastalıkla 21 yaşında tanıştım. İlk olarak basit bir yanmayla başladı. Gittiğim doktor bana kum döktüğümü söyledi ve ilaçlar verdi. Aradan biraz zaman geçti tekrar başladı. Bu kez farklı bir doktora gittim. Yapılan testler sonucunda benim prostatit olduğumu söyledi ve bana ilaçlar verdi. İlaçları yaklaşık olarak 3 ay kullandım ve sıkıntılarım geçti. Ben tabi o sırada bu hastalığın bu kadar inatçı birşey olduğunu bilmiyordum. Her hastalık gibi ilaçla geçeceğini sanıyordum. İlaçlar bittikten sonra tekrar nüksetti. Doktora gittiğimde bu hastalığın geçmediğini ve ömür boyu devam edeceğini söylediğinde adeta yıkıldım çünkü yaşım çok gençti. Bu hastalık bana aşırı derece rahatsızlık veriyordu. Gitmediğim uzman doktor, doçent, profesör kalmadı. Harcadığım paranın haddi hesabı yoktu. Özel hastanelerden başka bir yere gitmiyordum Gittiğim doktorların kimi bunun zamanla geçiceğini kimi hiç bir zaman geçmeyeceğini söyledi. Geceleri uyuyamaz 3 paket sigara içer oldum. Çünkü hem sıkıntılarım devam ediyor hem de ölene kadar bu hastalığın geçmeyeceği düşüncesi aklımdan çıkmıyordu. En son çare olarak prostatımı aldırmayı kafaya koydum. Gittiğim doktorlara her sonucu kabul ettiğimi ve prostatımın alınmasını istediğimi söyledim.Fakat doktorlar prostatımın alındığında çocuğumun olmayacağını çeşitli sıkıntılar yaşayacağımı söylediler. Çaresiz düşünürken internetten araştırmalara başladım. Bir gün Şükrü abinin internetten yazdıklarını tesadüfen gördüm. Hastalarının yazdıklarını okuyunca da Şükrü abiyi aradım. Başımdan geçenleri anlattım. Sağ olsun dikkatlice dinledi. Yaptığı ilacı kullanmaya karar verdim. Göndermiş olduğu kürden toplam 2 kolisini yani yaklaşık 30 kilogramını kullandım. Kamu personeli olduğum için ve tam tayin dönemine denk geldiğim için diğer kürleri kullanmadım.Çok faydasını gördüm ve yaklaşık 4 ay hiç bir sıkıntı yaşamadım. Daha sonra tekrar sıkıntılarım yavaş yavaş başladı. Hemen Şükrü abiyi tekrar aradım. İlk kullanmış olduğum zamanlarda ilacı tam olarak kullanamadığımı ve sıkıntılarımın tekrar başladığını söyledim. Tekrar ilaçtan kullanmaya başladım. 6 kür göndermiş olduğu ilaçları kullandım. Bu süreçte çok sağolsun Şükrü abi beni arayarak halimi hatırımı sordu. İlaçları düzenli kullandıktan sonra hiç bir sıkıntım kalmadı. Şuan çok şükür çok iyiyim ve hiç bir rahatsızlığım yok. İlaç falan kullanmıyorum. Şükrü abiyi tanıyana kadar kullanmadığım ilaç kalmadı.İlaçların zararlı olduğunu biliyoruz çünkü karaciğere zarar verebiliyor.Şu an 25 yaşındayım. Bu hastalıkla 3 yıl sadece ilaçlarla savaştım fakat hiç bir sonuç alamadım. İlaç kullandığınızda geçer gibi oluyor ilaç bittiğinde tüm sıkıntılarınız baştan başlıyor. Ben Şükrü abinin ilacıyla çok şükür iyileştim ve tedavi oldum. Şu an hala görüşmekteyiz. Kendisi hastalarının halini arayıp sorar. Çok iyi ve yardımsever bir insandır. Allah ondan razı olsun. Ben prostatit hastalarının mutlaka bu ilacı düzenli bir şekilde kullanmalarını tavsiye ediyorum. Mutlaka sonuç alacaklardır. Onlar da kendilerindeki bu değişimi ilacı kullandıkça fark edeceklerdir. Şimdiden herkese geçmiş olsun.   Çardaklı  - İstanbul
26.03.2014 - 11:29

Yorum: Arkadaşlar bende iki senedir bu hastalığı çekiyorum. Bu sitedeki yorunları da uzun zamandan beri takip etmekteyim. Benim şikayetlerim de sizinkilerden farklı değildi. Oturarak çalıştığım için sabahları büyük abdesten sonra oturmak tam bir ızdıraptı. 1,5 veya 2 saat ara ile idrara çıkıyordum. İdrarda yanma ve tam boşaltamama durumları yaşıyordum. Geceleri idrara 1 sefer kalkardım. Akşam olmasını iple çeker eve varınca bir an önce sıcak su küvetine oturur rahahatlardım. Belki 2 sene boyunca 1 çuval kabak çekirdeği bitirdim. Brokoli kürünü defalarca uyguladım hiç bir fayda görmedim. Kaplıcalara gittim bir sonuç alamadım. Sizler gibi içmediğim antibiyotik kalmadı. Penisin ucunda yanma, batma ve penisin kendini geri toplama durumları vardı. Devamlı bu hastalığı araştırma derdime çare bulma eğilimi içindeydim. Tahlillerde ve yapılan kültürlerden hiç bir şey çıkmıyor sedece idrardaki lökosit oranı 8-9 çıkıyordu. Diğer bütün sonuçlar normaldi. Ümitsizlik ile 1,5 yılım böyle geçti. 2012 sonlarına doğru bu siteyi keşfettim. Şükrü beyin kürü dikkatimi çekti. Kendisini aradım 1 saat civarı kendisi ile görüştük. Küründen ben de almaya başladım.Tam 6 aydır içiyorum. Artık günlük içtiğim bardak sayısını azaltmak sureti ile kürün kullanımını bitirmek üzereyim. Bu süre zarfında her ay rutin kan, karaciğer ve böbrek fonsyonlarını ölçtürdüm. Her ay idrar tahlili yaptırdım. Her seferinde kan, böbrek ve karaciğer fonsyonlarını gösteren tahliller gayet normal çıktı. İdrardaki lökosit ise ilk ay 8-9, sonraki ay 7-8, soraki ay 6-7, daha sonraki ay 5-6 şeklinde devam edip en son 1-2 lökosite kadar geldi. (1 hafta önce tahlil yaptırdım yine 1-2 çıktı). Sol böbrekte 5 mm taş vardı erimiş şu anda gözükmüyor. Büyük abdesten sonraki oturma esnasındaki sıkıntım geçti. İdrara çıkma sürem ise 3-4 saat arası oldu. Gece idrara kalkmıyorum. Günlük aldığım sıvı çay ve Şükrü beyin kürleri dahil 15 bardak. Akşam eve gelince sıcak su küvetine oturmak aklıma gelmiyor. Cinsel yöndende önceden olan sorunlar azaldı.  Bu zaman içinde ayrıca psikiyatriye giderek stresimi kontrol altında tutuyorum. Sakinleştirici 1 ilaç yazdı onu içiyorum. Stres konrolü bakımından da gayet iyiyim. Bu ilaç erken boşalmayı da önledi. Önceden idrarımı şeffaf bir kaba yapıp gözle incelediğimde içinde beyaz renkli partiküllerin olduğunu görürdüm. Şu anda bu partiküllerden eser kalmadı. Artık kürü sonlandırmak üzereyim. Şu anda nasılsın derseniz. %80-90 civarında iyiyim. Ayaklarımı sıcak tutmayıp ağır şeyler kaldırıp kendimi kollamazsam şikayetlerim artabiliyor. Buna da şükrediyorum. Eskisi kadar ızdırabım kalmadı ve rahatladım. Bu vesile ile bu siteyi takip eden rahatsız olan bütün arkadaşlarıma Cenabı Allah'tan şifalar niyaz ederim.

Ararat -Ağrı
27/03/2013 Yorum: Şükrü beyin kendisinden Allah razı olsun. Göndermiş olduğu bitkisel kürden 4 kür kullandım. Hayatımda Şükrü beyi hiç görmedim emin olun görsem tanımam.20 yıl boyunca yaşadığım rahatsızlıklarım önce Allah'ın sayesinde Şükrü beyin kürü ile %80 oranında geçti. Kendisine minettarım. Dursun K. - Adıyaman
18.03.2013 - 15:37

Yorum: Ben de 6 aydır kronik prostatım. Maalesef hasta olmadan kronik prostatın bu kadar kötü olacağını bilmezdim.İdrar yolu enfeksıyonu  sonucu prostatit oldum. Arkadaslar kullanmadığım antibiyotik kalmadı. 6 aydır antibiyotik kullanıyorum.Bu arada internetten Şükrü Eroğlu ile tanıştım. İnsan çaresiz olunca araştırıyor hem antibiyotik hem de Şükrü beyin kürünü kullanmaya başladım. İnanın 1. kürde etkisini gösterdi. Şu anda 2. kürü bitirmekteyim. Şikayetlerim hemen hemen hiç kalmadı gibi ama ben 3. kürü de kullanacağım garanti olsun diye. Çünkü bu illetten tamamen kurtulmak istiyorum. Şükrü beyin de samimiyetine guveniyorum. Allah razı olsun cok yardımcı oldu sık sık arayabiliyordum derdimi dinleyip yardımcı oldu. Arkadaslar herkese allah saglık versin diyorum. Tuncer Kurt - Bursa
15.02.2013 - 22:47

Yorum: 8 yıldır bu hastalıkla mücadele ediyorum. Kullandığım ilaçlardan fazla yarar görmedim aksine her geçen senede şikayetlerim katlanarak yükseldi umudumu yitirdim. Bülent beyin (site kurucusu kendisine çok teşekkür ediyorum) sitesinde hastaların yorumlarını okuyarak tedavi olan arkadaşların tavsiyesi üzerine, Şükrü beyi arayıp kürünü kullanmaya başladım. Şikayetlerimin büyük çoğunluğu geçti ve şu an çok iyi durumdayım. Hasta olan arkadaşlara tavsiyem alıp denesinler daha 2.gün yararın vücutlarındaki olumlu gelişmeleri farkedecekler. 2 seneden beri birçok ürün kullandım fakat yararını görmedim. Şükrü beyin 2. kürü bitmek üzere sıkıntılarımın büyük çoğunluğu geçti. Kenan C. - Malatya
01.12.2012 - 08:33

Yorum: Selam arkadaşlar ben de sizler gibi kronik prostatit hastasıyım 29 yaşındayım Malatya 'da yaşıyorum. 8-9 aydır bu kronik prostatit illetiyle uğraşıyorum. Dedigim gibi 8 ay önce idrar yaparken yanma, idrarı tam yapamama ile başladı bu hastalık. Bildiğiniz gibi üroloğa gittim. İdrar tahlili yapıldı. İyi olduğumu söyleyip antibiyotik verdi ve düzenli olarak kullandım. Kısa bir dönem rahatladım ama idarımda yanma, makatta ve peniste ağrı, en önemlisi peniste uyuşma ve cinsel isteksizlik şeklinde oldu. Zaten son iki sıkıntı beni hayattan soğuttu. İdrar kültürü, ultrason ve aklınıza gelebilecek bir cok şey yapıldı ama sonuç hep aynı herşey normal sadece idrarda 1-2 lokosit çıkıyordu ki o da normal zate bunu herkes bilir. Bütün doktorların tedavisi aynı ve hepsi bu hastalık icin antibiyotik veriyor. Cipro, tavanic, tarivid, bactrim, amoksil ve aklınıza gelebilcek birçok antibiyotik. Kullandığım sürece rahatlıyorum ancak bitince hastalık geri geliyordu. Zannederdim ki tıp da sadece kanserin tedavisi yoktur  ama meğerse tıp dünyası fındık büyüklüğünde ki organı tedavide yetersiz kalıyor. Arkadaşlar bende sağlıkçıyım. Antibiyotiklerin yan etkilerini oldukça iyi biliyorum. Onun icin antibiyotikleri kestim. Doktorların da bu durum da fazla bişey yapamayacaklarını anlayınca netten araştırmaya başladım. Site kurucusu Bülent bey sayesinde Şükrü beye ulaştım. Kendisi ile telefonda görüştüm. Benden daha şiddetli şekilde bu hastalığı gecirmiş ve daha uzun süre de yaşamış. Bu hastalıkla kendinin yaptığı bitkisel kürü kullandığını ve bu illeti yendiğini anlattı. Şükrü beyin konuşması, bilgisi bana güven verdi. Zaten dediğim gibi penis de uyuşukluk ve cinsel isteksizlik beni yıkmıştı. Sonuçta bekar biriyim ve evleneceğim. Bütün bunları düşünürek Şükrü beyin kürünü kullanmaya karar verdim. 1. kürü kullandım ve hiçbir değişme yaşamadım. Sık idrara çıkmaya başladım. Önceleri özellikle sabahları kalktığımda zor idrar yapıyordum. 1. kürü kulandıktıktan sonra idrar çıkışım rahatladı ama uyuşukluk devam ediyordu. 2. küre geçtim fakat 1.kürden pek farkı olmadı. Ümitsizliğe kapıldım ve Şükrü bey ile görüştüm, sabırlı olmamı ve 3. kürü göndereceğini söyledi. Tabi ben bu da işe yaramadı diye bunalımdaydım ancak 3,4 gündür cok şey değişti. İdrara çıkışım azaldı, sorunsuz idar çıkışım var. Boşalmada önceden hiçbir zevk almazken şimdi %70 iyiyim. 3.kürü kullanıyorum, o da bittikten sonra tekrar yazacağım. Şükrü beye cok minettarım, Allah razı olsun bizimle bu kürünü paylaştığı için. Arkadaşlar hepinize Allah 'dan acil şifalar diliyorum. Tugay A. - İstanbul 
16.11.2012 - 16:57

Yorum: İstanbul'da ikamet etmekteyim. 52 yaşında olup, 3 seneden beri ben de bu rahatsızlıktan muzdaribim. Uzun uzun bu rahatsızlığın teşhisininden ve de semtoplarından bahsetmek istemiyorum lakin bu rahatsızlığı bilen, arkadaşların maruz kaldığı semptomların üç beş aynısını ben de yaşadım. Ancak büyük bir azimle ve inançla bu rahatsızlıkla mücadeleye adeta yemin ettim. Hamdolsun inançlı birisiyim. Derdi veren yaratan, elbet dermanını da veriyor. Bu rahatsızlıkla alakalı yaşadıklarımı, sizinle paylaşmak isterdim ancak sanırım sayfalar dolusu yazmam gerekir. Son üç sene hastalıkla mücadelem hep bir ümit ve umutla, kah sevindirici, kah kabus dolu geçti. (Kah sevindirici demem şudur ki; doktorların verdiği, antibiotikleri kullanmam süresince, semptomlarım az da olsa %75 azalsada, antibiyotik kullanımı bittikten bir hafta sonra eski semptomlar tekrar nüksetti. Bana uygulanan tedavileri, tanı sürecini, ultrosonları, endoskopi vs 'leri paylaşmam cok uzun süreceğinden, sadece bilmenizi isterim ki, bu tanıya cevaben kullanılan bütün antibiotikleri 2 'şer kutu ve en yüksek miligramda 750 'lik ve 1000 mg 'lık olmak üzere kullandım, yetmedi 4 ünite penisilin dahil. Sonuç? Bundan 15 gün öncesine kadar, hüsran, yenilgi, ümitsizlik oldu. Tesadüfen bu siteyi ziyaret ettiğimde, yazılan yorumlar ilgimi çekti ve Şükrü beyi tanımam gerçekleşti. Öncelikle siteyi kuran, bizi, birbirimizle tanıştıran, bilgi paylaşımımızı sağlayan Bülent beye çok teşekkür ederim. İnanıyorum ki sayesinde, birçok rahatsızlıktan muzdarip arkadaşımız, derdine çare bulmuş olacak. Şu an itibari ile Şükrü beyin küründen 1. kürünü bitirmek üzereyim. Üç gün sonra 2. kürü kullanmaya başlayacağım. Bugün itibari ile kendimi cok huzurlu ve mutlu hissediyorum. Bu ifadeyi özellikle paylaşmak istedim ki; bu rahatsızlığa muzdarip arkadaşlar bilirler, bu illet maalesef insan bedeninde sadece ağrı, sızı, yanma gibi bedensel tahribat yapmakla kalmayıp, psikolojik tahribatta yapıyor! (Cinsel isteksizlik, ilişkiden korkmak, soğumak, ereksiyon kaybı vs...) Şükrü bey ile görüşmemde bana 3 kür uygulamamı tavsiye etmesine rağmen ben ilk kürün bitiminde bir gelişmenin, iyileşmenin oluştuğunu tespit edebildim. Şükür Allah'a ağrılarım bitti. (Ancak bilmenizi isterim bu kürü kullandığım sürece, günden güne ağrılarım hafifledi hatta 3-4 gün öncesine kadar, az da olsa ağrılarım vardı. Benim prostatımın, her iki tarafında da iltihap olduğu tespit edildi. (Hem ultroson çekimlerinde, hem makattan girilerek prostattan parça aldıklarında ve de en son penisten kamera ile görüntülendiğinde).Şu an itibarı ile sizinle paylaşmak istediğim, Şükrü beyin 2. kürünü bitirdikten sonra bir ultrason çektirip PSA değerlerime ve karaciğer enzimlerime baktırıp 3. kürü kullanıp kullanmamaya karar vereceğim. Kaldı ki eğer karaciğer enzim değerlerimde bir anormallik olmazsa ve PSA değerim düşerse, (Bu arada PSA değerim inanılmaz bi şekılde 14 'e kadar yükselmişti. Şükrü beyin küründen önce yaptırdığım en son PSA tahlilimde 8 'e düşmüştü, çünkü antıbiotik kullanmıştım) Şükrü beyin 3. kürünü de alıp kullanacağım. 2. kür bitene kadar çok heyecanlı ve meraktayım. Bakalım sonuç ne olacak.Bugün itibarı ile bu rahatsızlığın bende kalan tek semptomu; sabah ilk idrara çıktığımda, idrar akışının ilk birkaç saniyesinde az ve tazyiksiz akışı oldu. Kalan semptomlar, şükürler olsun beni terketti. (Mesanede doluluk hissi, idrarı tamamen boşaltamama, kesik, kesik ve tazziksiz idrar çıkışı, ağrılar, peniste yanma, idrar başlangıcında kan gelmesi, alt batın ağrıları, cinsel isteksizlik, meninin eskiye göre az ve kalitesiz gelmes, ereksiyon kaybı gibi.) Son olarak sizinle paylaşmak isterim ki; maddi imkanı elverişli olan arkadaşlarımın bu kürü en az iki kez kullansın. Ben şifa buldum. Allah razı olsun Bülent bey'den ve tabiki Şükrü beyden. Ne mutlu Şükrü beye, bu dertten muzdarip birçok insana bie yararı olacak. Doğukan Altay - Bolu
14.10.2012 - 22:23

Yorum: 39 yaşındayım sanırım kapmış olduğum clamidya sayesinde 1 yıldır kronik prostatit hastasıyım clamidya gitti fakat geriye prostatit hastalığı olarak kaldı.Şikayetim idar yaparken veya sonrasında yanma, boşalma esnasında veya sonrasında yanma, boşalmada kalitesizlik, cinsel ilişki esnasında zevk almama boşalma güçlüğü vb.Uzun araştırmalarım sonucunda forum köşelerin birisinde kimyager Şükrü Bey''in yazısını ve nasıl iyileştiğini, ne gibi sıkıntılı süreçler yaşadığını, ve kendisini iyi eden elde ettiği kürüyle ilgili yazılarını okudum.Ardından kendisiyle temasa geçtim. Şükrü Bey''in geçmişte yaşadığı semptomlar benimkinden kat ve kat fazla olmasına rağmen iyleştiğini söyledi bende vakit kaydetmeden kürü sipariş ettim 15 günlük 1.kür bitti etkisi %70 oldu şu an 2.kürdeyim % 70 iyleşme noktasında devam ediyoruz iyileşme hissi tam olsa bile küre 5-6 ay devam etmek istiyorum ne olur ne olmaz diyorum Şükrü bey 2 ay yeterli olur demişti ben yinede devam diyorum bana göre çok başarılı bir kür. daha önce kullanığım ilaçlar ya fayda etmedi yada geçici rahatlama sağladı şu anda çok memnunum gerçekten nefis ve harika bir ürün yan etki yok barsakları çalıştırarak kabızlığada çözüm olabilir fazla yağlarıda yakma özelliği var şu anda yanma belirttiğim gibi %70-80 belirgin bir biçimde azaldı cinsel aktivite ve kalite ve zevk alma eski haline geldi yalnız meni seviyesinin ve boşalma hacminin biraz daha artması gerekecek Bunn yanısra im Benexol ve çinko selenyum vitaminleride alınmalıdır çinko prostat ve üreme sağlığı ayrıca saç sağlığı açısından da önemli vitamindir. Kronik prostatit ile ilgili daha önce ne kullandım; tocas rs: boşalma esnasında spermler geriye kaçıyor cinsel ilişki zevki kısmen gidiyor cinsel istekte azalma kısmen oluyor boşlma geç oluyor ilacı 2 ay kullandım bıraktım tekrar idrarda yanma başladı doktor 3 ay kullanacağımı söyledi iyileşme garantisi vermedi. Bactrim:antibiyotik sadece 15 gün kullandım bana tocas ile birlikte 2 ay kullanmamı söylenmişti bende 10 gün sonra yan etki yaptı saçkıran oluştu derhal bıraktım iyleşme garantisi yok xatral : doktor alfa bloker gruptan tocas kullanırken boşalma esnasında meni geriye kaçıyor diye bu ilacı yazdı meni dışarı çıkıyor yalnız bu ilaçtada miktar olarak istenilen ölçüde dışarıya çıkmıyor kalpte gece alınca çarpıntı yaptı nedeni tansiyon düşürmesiymiş cinsel istek azalması % 50 oranında geçici olarak yaptı. tavanic:Aynı hastanede (Bolu özel çağsu) önceki doktorun yerine geçen genç doktor arkadaş 2 ay bactrim kullanma dedi Bactrim vermedi bende zaten 10 gün kullandım dedim bana tavanic 7 hafta kullanalım dedim kullanırken gayet güzel bıraktıktan 1-2 hafta sonra yine başa dönüyoruz mikroba tam etki yapmıyor .Sonuç olarak nerdeyse 100 çeşit tedavi seçeneği var gibi görülsede ilaçlar kullanırken iyi gibi bırakınca başa dönülüyor şu an kullandığım kür mucize gibi Şükrü Bey'e teşekkür ediyorum hastalarıyla da sürekli yakından irtibatta kendisi. Suat S. - İstanbul 
10.09.2012 - 11:20

Yorum: Yaşım 38. Herşey bundan 6 -7 ay önce penis ucunda batma, idrar yaparken ve sonrasında sürekli yanma, alt karın bölgesinden başlayıp makata doğru yayılan ağrı ve prostatımda aşırı derece hassasiyet ile başaldı. Prostatımdaki hassasiyet ten dolayı sandalye ve ya koltuğa oturamayacak haldeydim. Yaptırdığım idrar ve sperm tahlillerinde herhangi bir bakteriye de rastlanmadı.Antibiyotikleri 2 – 2,5 ay kullandım. Antibiyotikler sadece penis ucundaki batmayı hafifletiyor, fakat diğer şikayetlerim olduğu gibi devam ediyordu. Daha sonra 21 günlük olan brokoli kürünü 2 kez çok disiplinli bir şekilde uyguladım. Brokoli kürünü uyguladığım da şikayetlerim tam geçmiyordu fakat ağrılarımda azalmalar oluyordu. Fakat kür bittikten 2- 3 gün sonra şikayetler tekrar nüksediyordu. Daha sonra Kimyager Şükrü Bey’in bitkisel kürünü kullanmaya karar verdim. Şu anda 3. ve son kürü kullanmaktayım. Kullanmaya başladıktan 8-9 gün sonra şikayetlerimde %80 – 90 oranında iyileşmeler oldu. Merak ettiğim tek şey; şikayetlerim ilacı kullandığım süre boyunca mı geçiyor ya da kullandıktan sonra iyileşme kalıcı olacak mı? Burdan tüm prostatit hastalarına Allah’tan acil şifalar diliyorum. Ayrıca Kimyager Şükrü Bey’e bitkisel kürünü biz hastalarla paylaştığı için çok teşekkür ederim. 

Kimyager
Şükrü EROĞLU


0533 427 77 86

Yorumlar - Yorum Yaz