Yaşam kalitemi bana geri vererek bana bir hayat bağışladınız

Şükrü Bey, merhabalar.

Uzun zamandır bu satırları yazmak istiyordum. Kısmet bugüneymiş.

Zaman zaman sizin kür ile ilgili yorumlara denk geliyorum. Olumlu çok yorum var çok az birkaç olumsuz yorum var.Fakat 1 hafta kullanıp olumsuz yorum yazan var 1 hafta kullanıp yorum yapmak yanlış olduğundan yorumun altına kendi yaşadıklarımı yazdım ki, insanlara örnek olsun.

Bu vesileyle kendi deneyimlerimi size aktarayım dedim.

Bundan 4 yıl önce prostatla ilgili sıkıntılarım başladı. Sondanın ne olduğunu olduğunu öğrenmek zorunda kaldım. Sonda takıldıktan sonra 1-2 ay rahat ediyordum. Ama sonra yine tıkanıyordu. 1 yıl içinde daha da yoğunlaştı ve doktorlar ameliyat önerdi. O sıralarda şartlarım da uygun değildi. çaresizlik içindeydim.

Sonra bir arkadaşımla konuştum bazı bitkisel tedaviler uyguladım, nispeten faydası oldu tabi, fakat yine de idrar zorluğu vardı.

O sıralarda merak edip Google’a şu soruyu sordum. ‘’ prostat nasıl küçülür ?” Karşıma bir sürü sonuç çıktı. Orta sıralarda Eroğlu ilaç gibi bir seçenek daha çıktı. O sayfayı açıp inceledim. Bu hapın prostatı küçülttüğünü yazıyordu. ‘’Aman’’ dedim kendi kendime. ‘’Bu doğru mu?’’ Ürürnü satabilmek için abartılmış’’diye düşündüm. Ama yine de şansımı denemek istedim. İşe yaramazsa bir daha almayıverirdim. İnternet üzerinden alışverişi yaptım. Derken 2 saat sonra işe giderken siz aradınız. Sorunlarımı öğrenmek için ve hakikaten bu ürün bende işe yarayacak mı diye şikayetlerimi sordunuz. O anda size olan güvenim arttı.Tavsiyeniz, bu ürünü 3 ay kullanmam yönündeydi. Hatta 15 gün içinde çok hafif farkedeceğimi söylediniz. Neyse ben 3 ay kullandım. Tekrar hafifledim.İdrar sorunu kalmamıştı. ‘’Ürünü bir süre daha kullandım Ve şu anda deyim yerindeyse gürül gürül tuvalete çıkıyorum.

Şu anda sorunu olan insanlara hemen sizin kürünüzü öneriyorum.Çok güzel bir ürün ve bu sürede beni arayıp bilgi aldınız ilgilendiniz.

Bu sebeple size sonsuz teşekkürlerimi, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Yaşam kalitemi bana geri vererek adeta bana bir hayat bağışladınız.

Herkese de şiddetle öneriyorum. Yeter ki ödün vermeden düzenli kullanılsın.

Ben düzenli kullandım Çok çok başarılı oldu.

Tekrar tekrar teşekkürler.

Barış K -Antalya Müzisyen

07.05.2022-16:05

Diğer Yorumlar

İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS)

İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Nedir? Hassas bağırsak ya da diğer adıyla İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) karında rahatsızlık hissi, düzensiz bağırsak hareketleri, belirgin derecede şişkinlik, şişlik